Tunne oma aiast rõõmu

Aed ei pea olema tüütu kohustus. See võiks olla koht, kus saad lõõgastuda peale igapäevast tööd, lõbutseda koos pere ja sõpradega ja kus avastavad maailma lapsed.
Kui tunned, et korrast ära aed tekitab stressi, kutsu meid appi.
Aitame aia ümber kujundada ja teeme ta korda.

Haljastus

Meie aastatepikkune kogemus on piisav, et tulla edukalt toime erinevate tellimustega.Teeme kõiki haljastustöid: projekteerimine, muru rajamine, taimede istutamine, aiateed ja mänguväljakud, ning soovi korral võtame enda peale ka hooldustööd. Oleme kasvanud üheks Harjumaa suuremaks haljastusfirmaks. Meie klientideks on nii eratellijad kui ka ehitusfirmad ja omavalitsused.

Haljastus >

Basseinid ja Veesilmad

Soovite rajadea oma aeda basseini või veesilma? Õismäe Haljastus tuleb teile appi ja meie abiga saate ümbrusega sobiva ning meelepärase basseini või veekogu oma koduaeda. Pakume nii veesilmade rajamise täislahendusi kui ka suuremate basseinide rajamiseks eeltöid ja järelkoristust ja haljastamist.

Basseinid ja veesilmad >

Aiakujundamine

Oleme valmis rajama teile just sellise aia, mis vastab pere ootustele ja vajadustele. Aias peaks mõnus olema kõigil pere liikmetel ja ka lemmikloomadel. Pikaajalise kogemuse põhjal oskame soovitada võimalikult väiksemat edasist hooldust nõudvaid lahendusi ja kuii soovite, võtame ka hooldustöös enda peale.

Aiakujundamine >

Tasuta pakkumine

Teie aed vajab hädasti värskendamist?
Kui muruplats meenutab karjamaad ja lillepeenras laiutavad võililled, siis tuleme teile appi. Kutsuge ÕISMÄE HALJASTUSE spetsialist endale nõu andma.

Vaata Pakkumist >

Privaatsus­tingimused

Kehtiv alates 25.05.2018

Privaatsustingimused reguleerivad isikuandmete töötlemist ja küpsiste kasutamist Õismäe Haljastus veebilehel haljastus.com (edaspidi veebileht). Privaatsustingimused on kooskõlas andmekaitse üldregulatsiooniga (GDPR – General Data Protection Regulation).

Privaatsustingimuste eesmärk on kaitsta klientide privaatsust kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega.

Kasutades Õismäe Haljastus veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud veebilehe privaatsustingimustes.

Mõisted

Kasutajad on kõik isikud, kes külastavad veebilehte, tarbivad teenuseid või edastavad Õismäe Haljastusele omalt poolt infot. Näiteks infopäring kontaktivormi kaudu.

Teenused on kõik Õismäe Haljastus poolt pakutavad tooted ja teenused.

Isikuandmete töötlemine

Õismäe Haljastus kogub veebilehe kaudu alljärgnevaid kasutajate isikuandmeid:

 • kasutaja nimi ja e-mail – kasutaja poolt infopäringu tegemisel kontakti- ja hinnapäringuvormi kaudu;

Isikuandmete kasutamine

Õismäe Haljastus kasutab isikuandmeid:

kasutajale teenuse osutamiseks, näiteks kasutajaga suhtlemiseks, pakkumiste tegemiseks ja arvete saatmiseks.

Kasutajal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete töötlemine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude täitmiseks, sh teenuse osutamiseks.

Isikuandmete edastamine kolmandatele isikutele

Õismäe Haljastus ei edasta andmeid kolmandatele isikutele.

Isikuandmete säilitamine ja turvalisus

Õismäe Haljastus säilitab isikuandmeid nii kaua, kuni see on eesmärgi täitmiseks või seadusest tulenevalt vajalik.

Õismäe Haljastus rakendab kõiki mõistlikke meetmeid töödeldavate isikuandmete kaitseks. Juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel ning kõikide kasutajate isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni.

Kasutaja õigused

Kasutajal on õigus igal ajal:

 • avaldada soovi juurdepääsuks enda andmetele;
 • nõuda isikuandmete parandamist, täiendamist või seaduses ettenähtud tingimustel kustutamist;
 • nõuda isikuandmete töötlemise piiramist;
 • nõuda isikuandmete ülekandmist.

Oma õiguste kasutamiseks tuleb kasutajal saata e-posti aadressile info@haljastus.com vastavasisuline sooviavaldus.

Kui Kasutaja usub, et tema õigusi on isikuandmete töötlemisel rikutud, on tal õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni poole.

Küpsised

Õismäe Haljastus veebilehel kasutatakse küpsiseid, eesmärgiga tagada parem kasutajakogemus ja efektiivsem turundustegevus ning koguda kasutusstatistikat.

Kasutades Õismäe Haljastus veebilehte, nõustub kasutaja küpsiste kasutamisega käesolevas korras kirjeldatud viisil.

Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja automaatselt kasutaja poolt kasutatavasse seadmesse salvestab. Küpsised võivad olla loodud erinevate teenusepakkujate poolt, näiteks Google ja Facebook. Küpsisefailid ei ole arvuti jaoks ohtlikud.

Küpsiseid on kahte tüüpi:

Püsivaid küpsiseid, mis jäävad kasutaja arvutis olevasse küpsiste faili püsivalt. Neid võidakse kasutada näiteks kasutaja kui veebilehe korduvkülastaja äratundmiseks ja veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt kasutaja vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks.
Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui kasutaja veebilehelt lahkub või oma veebilehitseja sulgeb. Seansiküpsiseid võidakse kasutada veebilehe teatud funktsioonide, näiteks teenuse või toote taotlemise jms võimaldamiseks.
Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse, et seda kasutajatele isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta. Lisaks aitavad küpsised koguda kasutajastatistikat, mis võimaldab mõõta ja parandada veebilehe toimivust ning annab alusandmed, et viia läbi efektiivne turundustegevus.

Kasutaja loetakse küpsistega nõustunuks, kui tema veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Tihtipeale veebilehitsejad lubavad vaikimisi küpsisefailide säilitamist seadmesse. Kasutaja võib oma seadmes küpsiste kasutamise ära keelata või need kustutada, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht korrektselt töötada. Juhiseid veebilehitsejast küpsiste kustutamiseks ja seadistamiseks leiab näiteks siit:

Kolmandate osapoolte küpsised – külastamise statistikast ülevaate saamiseks kasutatakse Õismäe Haljastus veebilehel kolmanda osapoole teenust, Google Analytics, kes kasutab oma küpsiseid. Selle teenusepakkuja poolt kasutatavatele küpsistele meil ligipääsu ei ole ja neid me hallata ei saa. Kirjelduse nimetatud küpsiste kasutamise kohta leiate teenusepakkuja privaatsuspoliitikas, millega soovitame Teil tutvuda, minnes kolmanda osapoole vastavale kodulehele.

Privaatsustingimuste muutmine

Õismäe Haljastus jätab endale õiguse muuta privaatsustingimusi ühepoolselt ja ette teatamata, eesmärgiga kindlustada nende vastavus seadustele. Privaatsustingimused on oma uusimas versioonis alati veebilehel saadaval.

Kõigi privaatsustingimuste ja andmetöötluse kohta tekkivate küsimustega palume võtta ühendust aadressil info@haljastus.com.

Õismäe Haljastus

Kogemused aastast 1997

Küsi pakkumist

  Nimi*

  E-mail*

  Facebook

  info@haljastus.com