Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Koduaedade rajamine


Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, string given in /data03/virt1976/domeenid/www.haljastus.com/htdocs/wp-content/plugins/file-gallery/includes/templating.php on line 440

Aed on osa meie kodust –  me peaksime  seal  tundma  ennast  hästi.

Kui hakkate aeda rajama, peaksite  mõtlema  kõigile pereliikmetel e  ja arutama läbi nende soovid.

Iluaiale lisaks võiks aias olla grillimisnurk ja väike maitsetaimede peenar, väikesed lapsed tunnevad suurt rõõmu liivakastist ja kiigest, järjest rohkem soovitakse jälle maitsta oma aia marju ja õunu.

Teiseks tuleks endale selgeks teha  looduslikud eeldused :  millises aia osas  on rohkem valgust, kust puhuvad enamasti tuuled, milline on muld, kui niiske on pinnas. Sellele varakult mõeldes hoiate kokku palju mõttetut vaeva ja pääsete pettumustest.

Ja kolmandaks – mõelge järele, palju aega te olete nõus edaspidi aia hooldusele kulutama. Aia rajamine on huvitav ja rõõmus töö,  hooldus on hoopis rutiinsem .

Kui  need põhilised küsimused on enda jaoks selgeks mõeldud  ja vajate asjatundlikku abi, tuleme oma rikkalike kogemuste ja  heade ideedega teile appi.