Aiakujundamine

Oleme valmis rajama teile just sellise aia, mis vastab pere ootustele ja vajadustele. Aias peaks mõnus olema kõigil pere liikmetel ja ka lemmikloomadel. Pikaajalise kogemuse põhjal oskame soovitada võimalikult väiksemat edasist hooldust nõudvaid lahendusi ja kuii soovite, võtame ka hooldustöös enda peale.

Aiakujundamine >

Haljastus

Meie aastatepikkune kogemus on piisav, et tulla edukalt toime erinevate tellimustega.Teeme kõiki haljastustöid: projekteerimine, muru rajamine, taimede istutamine, aiateed ja mänguväljakud, ning soovi korral võtame enda peale ka hooldustööd. Oleme kasvanud üheks Harjumaa suuremaks haljastusfirmaks. Meie klientideks on nii eratellijad kui ka ehitusfirmad ja omavalitsused.

Haljastus >

Tasuta pakkumine

Teie aed vajab hädasti värskendamist?
Kui muruplats meenutab karjamaad ja lillepeenras laiutavad võililled, siis tuleme teile appi. Kutsuge ÕISMÄE HALJASTUSE spetsialist endale nõu andma.

Vaata Pakkumist >

Tunne oma aiast rõõmu

Aed ei pea olema tüütu kohustus. See võiks olla koht, kus saad lõõgastuda peale igapäevast tööd, lõbutseda koos pere ja sõpradega ja kus avastavad maailma lapsed.
Kui tunned, et korrast ära aed tekitab stressi, kutsu meid appi.
Aitame aia ümber kujundada ja teeme ta korda.

Basseinid ja Veesilmad

Soovite rajadea oma aeda basseini või veesilma? Õismäe Haljastus tuleb teile appi ja meie abiga saate ümbrusega sobiva ning meelepärase basseini või veekogu oma koduaeda. Pakume nii veesilmade rajamise täislahendusi kui ka suuremate basseinide rajamiseks eeltöid ja järelkoristust ja haljastamist.

Basseinid ja veesilmad >

Hinnad

Kõigile objektidele teeme hinnapakkumise, võttes arvesse kliendi soove ja tööde mahtu.

 

Õismäe Haljastus

Kogemused aastast 1997

Küsi pakkumist

    Nimi*

    E-mail*

    Facebook

    info@haljastus.com