Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Katusehaljastus


Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, string given in /data03/virt1976/domeenid/www.haljastus.com/htdocs/wp-content/plugins/file-gallery/includes/templating.php on line 440

´Rohekatuste´ rajamine kogub maailma suurlinnades kiiresti populaarsust.

Teadlaste uuringud näitavad, et katustele rajatud aiad ja istutusalad aitavad globaalset  kliimamuutust aeglustada ning elukeskkonda parandada.

Elanike seisukohalt on see väga meeldiv võimalus  astuda ka keset linna oma korterist otse privaatsesse aeda, kus võivad kasvada nii lilled, ilupõõsad kui ka väiksemad puud;  kus võib olla nii liivakast  kui  puhkenurk.

Foorumi kaubanduskeskuse  katusele rajasime esindusliku allee pärnadest ja jugapuu sortidest,  elamupiirkonna akende all õitsevad lehtpõõsad.

Kuigi  ´rohekatuste´ rajamise maksumus on suhteliselt kõrgem,  annavad nad edaspidi kokkuhoidu kütte-,  kondensioneeri ja vihmavee äravoolu kulude osas.